EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL-serien EPON OLT

    ZJ5610-EL är en EPON OLT-kassett med hög integrering och medelhög kapacitet utformad för operatörers tillgång och företagscampusnätverk. Den följer de IEEE802.3 ah tekniska standarderna och uppfyller kraven på EPON OLT-utrustning enligt YD / T 1945-2006 Tekniska krav för åtkomstnätverk - baserade på Ethernet Passive Optical Network (EPON) och Kinas telekom EPON tekniska krav 3.0. ZJ5610-EL-serien har utmärkt öppenhet, stor kapacitet, hög tillförlitlighet, komplett programvarufunktion, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Introduktion 1. Högkvalitativ PON OLT-utrustning av hög densitet av rack - 2. Enhetlig plattform med 1G-EPON, 10G-EPON och GPON 3. 10 PON-kortplatser, 160 1G-EPON- eller 80 10G-EPON-portar eller 160 GPON-portar 4 PON optiskt länkskydd, huvudskyddskortets redundansskydd, kraftmodulers redundansskydd. Egenskaper 1. Standard: EPON uppfyller IEEE802.3-2008 Standard, GPON uppfyller ITU-T G.984 Standard. 2. Stor kapacitet: 160 1G-EPON-portar eller 80 10G-EPON-portar eller 160 GPON-portar. 3. Flerportar: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Utomhus EPON OLT ZC6000

    Introduktion 1. Utomhus EPON OLT-utrustning för bärare 2. Tillval 1550nm EDFA-pluggbar modul 3. 8 PON-portar 4. Design av industriell kvalitet, helt innesluten gjuten Al-skal 5. Redundanta kraftmoduler Egenskaper 1. Standard: kompatibel med IEEE802.3- 2008 Standard. 2. Servicegränssnitt: nätverkssidan: 2 GE-elektriska portar och 2 optiska 10GE-portar, användarsidan: 8 GEPON-portar. 3. EDFA-funktion: ger pluggbara CATV EDFA-moduler och den optiska uteffekten kan anpassas. 4. Hög tillförlitlighet ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Lådkorg EPON OLT ZC1600

    Introduktion 1. Carrier-grade EPON OLT-utrustning av boxtyp 2. Lämplig för småskalig åtkomst, flexibel för installation 3. 16 PON-portar 4. PON optiskt länkskydd, redundanta kraftmoduler Egenskaper 1. Standard: kompatibel med IEEE802.3- 2008 Standard. 2. Kapacitet: 16 PON-portar. 3. Flerportar: tillhandahåll GE-portar (elektriska och optiska) och 10GE optiska portar på nätverkssidan. 4. Hög tillförlitlighet: effektmoduler redundansskydd, fläktmoduler redundans, PON optisk länkprote ...