Hårpiska

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiberoptiska flätor ger ett snabbt sätt att göra kommunikationsenheter i fält. De är designade, tillverkade och testade enligt protokoll och prestanda som dikteras av industristandarder, som uppfyller dina strängaste mekaniska och prestandaspecifikationer. Funktion 1. Produkten antar importerade keramiska stift och importerar fiberoptiska kablar av hög kvalitet. 2. Introducera utländsk avancerad slipteknik och sliputrustning för att säkerställa fibrens centreringsavvikelse ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Fiber Optic Pigtail

    Fiberoptiska flätor ger ett snabbt sätt att göra kommunikationsenheter i fält. De är designade, tillverkade och testade enligt protokoll och prestanda som dikteras av industristandarder, som uppfyller dina strängaste mekaniska och prestandaspecifikationer. Specifikation Kontaktdon A LC-kontakt B Oavslutad fiberläge 9/125 μm Fibertyp Simplex Polish APC Kabeldiameter 0,9 mm Mantel Material PVC-jacka Färg Gul Våglängd 1310nm / 1550nm Hållbarhet> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiberoptiska flätor ger ett snabbt sätt att göra kommunikationsenheter i fält. De är designade, tillverkade och testade enligt protokoll och prestanda som dikteras av industristandarder, som uppfyller dina strängaste mekaniska och prestandaspecifikationer. Specifikation Anslutningstyp FC Polsk typ UPC / APC Fiberläge OS2 9 / 125μm Våglängd 1310 / 1550nm Fiberantal Simplex Fibergrad G.652.D / G.657.A1 Införingsförlust ≤0,3dB Returförlust UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...